EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Siltaş Marina'da Babalar Günü ile Ramazan Bayramı coşkusuna özel çifte fırsat!

Siltaş Yapı İstanbul Anadolu Yakası Pendik'te inşa ettiği Siltaş Marina projesinde hem Ramazan Bayramı'na hem de Babalar Günü'ne yakışır bir çifte fırsat sunuyor.

Bu yıl Babalar Günü ve Ramazan Bayramı aynı zamana denk geliyor. Ramazan Bayramı ve Babalar Günü coşkusunu aynı anda yaşatan Sİltaş Yapı Siltaş Marina projesinde çok özel bir fırsat kampanyasına imza attı.

İstanbul Anadolu Yakasının Pendik ilçesinde hayata kazandırılan Siltaş Yapı imzalı Siltaş Marina Pendik projesinde Babalar Günü ile Ramazan Bayramı coşkusu birleşti!

YÜZDE 10 İNDİRİM VE 60 AY VADE FARKSIZ TAKSİTLE

Siltaş Marina’dan konut satın almak isteyen tüketicilere çifte fırsat imkanı sunuluyor. Ramazan Bayramı ve Babalar Günü fırsatlarını birleştiren Siltaş Yapı Siltaş Marina Pendik projesinde yüzde 10 indirim imkanı ve buna ek olarak 60 ay vade farksız taksitle ödeme seçenekleri sunuluyor.

Çok özel imkanlarla tüketicinin beğenisine sunulan projede 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planında daire seçenekleri yer alıyor. Proje 20 katlı 2 kuleden meydana geliyor.

SİLTAŞ MARİNA TESLİM TARİHİ

Konut teslimlerinin Mayıs 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen Siltaş Marina Pendik konut projesinde sunulan deniz manzarası ve ayrıcalıklı sosyal olanaklar hem yatırımcıdan hem de oturumcudan yoğun ilgi görmesini sağlıyor.

SİLTAŞ MARİNA PRESTİJLİ KONUM VE ULAŞIMIN ODAK NOKTASI

Siltaş Marina Pendik projesinde 200 adet daireye ve 4 tane de ticari üniteye yer veriliyor. Merkezi konumuyla da dikkatleri üzerine çeken proje;

Pendik sahile 1,5 dakika,

Pendik Marina’ya 2 dakika,

Metro istasyonuna 3 dakika,

YHT ve İDO Pendik Terminali’ne 5 dakika,

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 dakika,

3.Köprü bağlantı yoluna 17 dakikalık mesafede yer alıyor.

SİLTAŞ MARİNA PENDİK SOSYAL OLANAKLAR

Akıllı ev sistemleri ila dizayn edilen lüks özellikli proje Siltaş Yapı Siltaş Marina Pendik’te ayrıca tüketiciye; elektrikli araçlar için e-şarj istasyonu, dört mevsim yüzme imkanı bulunan yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, yürüyüş parkurları, bisiklet sürüş parkurları, çocuk parkı, basketbol sahası gibi imkanlar da sunuluyor.