EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Siltaş Marina Pendik'te satışlar için geri sayım başladı

Siltaş Marina Pendik projesi mayıs ayında sektör temsilcilerinin ve yatırımcılarının karşısına çıkacak.

Konut sektörünün nitelikli isimlerinden Siltaş Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakasının en değerli ilçelerinden Pendik’te yaşama kazandırılan Siltaş Marina Pendik projesi mayıs ayında lansmana çıkması beklenen ilk projeler arasında yer alıyor.

Nisan ayında başlayan lansman bereketi Ramazan ayı öncesinde mayıs ayında da devam edecek. Birçok markalı konut projesi peşi sıra sektöre ve yatırımcılara tanıtılacak. Lansmanların art arda gelmesiyle birlikte ön talep sürecindeki projelerin resmi satışları da hemen start alıyor.

Siltaş Yapı imzasını taşıyan Siltaş Marina Pendik projesi İstanbul Anadolu Yakasının değerli lokasyonlarından Pendik’te yer alan marinanın hemen karşısında yükseliyor. Manzarası, konumu ve fakrlı mimari tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Siltaş Marina Pendik konut projesinde toplam 200 adet daireye yer veriliyor.

Konut alıcısına ve sektör yatırımcısına 2+1’den 4+1’e kadar geniş bir skalada konut seçenekleri sunan projede daire fiyatları ise 595 bin TL’den start alıyor.

2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde farklı zevk ve farklı ihtiyaçlara hitap edebilecek tasarlanmış şekilde konut seçenekleri sunulan projede daire fiyatları 595 bin TL’den başlıyor ve projede cazip ödeme koşulları sunuluyor. Siltaş Marina Pendik projesinden konut sahibi olmak isteyenlere 36 aya kadar varan taksitlendirme ile ödeme alternatifi sunuluyor.

Konut teslimlerinin ise 24 ay sonra gerçekleştirilmesi hedeflenen proje mayıs içinde lansmana çıkacak. Lansmanla birlikte resmi satışlarının da başlaması beklenen proje yatırımcı tarafından da oturumcu tarafından da yoğun ilgi görüyor.