EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sıla Gençoğlu 4,5 milyon TL'ye Galata'dan konut satın aldı

Türkiye’nin en sevilen şarkıcılarından Sıla Gençoğlu Galata’dan 4,5 milyon TL’ye bir daire satın aldı.

Başarılı şarkıcılardan Sıla Gençoğlu yeni bir konut satın aldı. İstanbul Avrupa Yakasından aldığı daire Galata’da yer alıyor. Ünlü yönetmen Ferzan Özpetek’in oturduğu apartmandan bir daire satın alan Sıla, yeni konut için 4,5 milyon TL ödedi.

İstanbul’un en gözde konumlarından birini tercih eden başarılı şarkıcı evini yeniledi. Daha önceden İstanbul Anadolu Yakasının en gözde ilçesi Kadıköy’de yaşamını sürdüren başarılı şarkıcı Sıla oradaki evine hırsız girmesinin ardından yaşadığı yeri değiştirme kararı almıştı. Sıla yeni konutunu Galata’dan seçti.

Sıla Gençoğlu Kadıköy’de yer alan evini boşaltarak bundan sonra Galata’da yaşayacak. Turnedeyken evi soyulan Sıla artık 4,5 milyon TL değerindeki Galata’da bulunan yeni evinde yaşayacak.

Son günlerde sürekli yeni bir konut arayışında olan Sıla Gençoğlu aradığı evi İstanbul Galata’da buldu. Yeni yaşamı için Galata’da yer alan bir apartman dairesini seçen Sıla, bundan sonraki yaşam alanını yeniden donatmak ve yenilemek için bir iç mimarla görüşmelere başladı bile.
Sıla’nın yeni evinin konumu nadide bir lokasyona sahip. Ayrıca manzarasıyla da büyülüyor. Şarkıcının yeni evinin arka cephesi deniz manzarası sunuyor.

Sıla’nın yeni bir konut satın alarak taşınma kararı almasının nedenlerinden birisinin de daha önceki 2 oda 1 salon evine eşyalarının sığmıyor oluşu. Daha önceki evi 2 oda 1 salon şeklinde olan Sıla şimdi daha büyük ve konforlu bir evde yaşayacak.

Başarılı şarkıcı Sıla’nın 4,5 milyon TL ödeyerek Galata’dan satın aldığı dairenin bulunduğu apartmanda dünyaca ünlü Türk sinema yönetmeni Ferzan Özpetek’in dairesinin bulunduğu da biliniyor.