EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sianji Residence Bodrum fiyat listesi

Sianji Group tarafından Muğla’nın Bodrum lokasyonunda hayata geçirilen Sianji Residence Bodrum fiyat listesi belli oldu.

Sianji Group güvencesiyle Bodrum’da konumlandırılan Sianji Residence projesi 63 rezidans daire ve dubleks villa şeklinde dizayn edildi. Sianji Residence’ta 1+1 daireler 74 metrekare, 2+1 daireler 93 ile 180 metrekare, 3+1 daireler ise 109 ile 197 büyüklüklere sahip. Sianji Residence Bodrum’da dairelerin yüzde 68’i satılmış durumda.

Deniz ve havuz manzarasıyla lüks ve rahat yaşam sunan Sianji Residence Bodrum dünyanın 7 harikasından biri olan Babil'in Asma Bahçeleri'nden esinlenerek tasarlandı. Sianji Residence’ta teslimler hemen yapılıyor

Sianji Residence Bodrum fiyat listesi

Konut fiyatlarının 383 bin eurodan başladığı Sianji Residence Bodrum projesinde kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Proje kapsamında daireler beyaz eşya, mobilya, jakuzi, bahçe mobilyaları ile birlikte teslim ediliyor. Sianji Residence’ta aylık kira fiyatlarının 8 bin eurodan başlaması öngörülüyor.

Sianji Residence projesinde; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, Türk hamamı, otopark, 7/24 güvenlik hizmeti gibi sosyal olanaklar bir arada bulunuyor.