EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

SHU Özlüce’de 559 bin TL’ye 3+1 konut fırsatı

Bursa Nilüfer’de hayata geçirilen SHU Özlüce’de konut fiyatları 559 bin TL’den başlıyor. Projede yer almak isteyenler için kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

YB Yapı tarafından hayata geçirilen SHU Özlüce projesi, Bursa Nilüfer’de yaşama kazandırılıyor. Teslimlerin Eylül 2019’da yapılacağı SHU Özlüce’de fiyatlar 559 bin TL’den başlıyor.

24 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

SHU Özlüce; tüm tiplerin 3+1 olarak planlandığı toplam 24 adet konut ve 4 adet ticari üniteden meydana geliyor. SHU Özlüce’deki konutlar brüt 212 metrekare, net 133 metrekare büyüklükte alıcılarına sunuluyor.

SHU ÖZLÜCE FİYAT LİSTESİ (KASIM 2018)

SHU Özlüce’deki konutlar 559 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Fiyatlar, konutların özelliğine göre 579 bin TL’ye kadar yükselebiliyor.

SHU Özlüce’de yer almak isteyenler için kişiye özel ödeme seçenekleri oluşturuluyor. Projede yer alan konutların yeni sahiplerine teslim tarihi ise Eylül 2019 olarak planlandı.

6 KATLI TEK BLOK ÜZERİNDE YÜKSELİYOR

6 katlı tek bloktan meydana gelen SHU Özlüce’deki konut sakinlerine fitness salonu, kapalı otopark, açık ve kapalı çocuk oyun alanları gibi hizmetler sunuluyor.

Yaşamın Eylül 2019’da başlayacağı SHU Özlüce’de sunulan olanaklar şöyle:

1- Fitness merkezi

2- Çocuk oyun alanları

3- Yürüyüş alanları

4- Yeşil alan

5- Otopark

6- Güvenlik