Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Seyri Şahane Evleri'nde fiyatlar 410 bin TL'den başlıyor

Ünsallar Gayrimenkul imzasıyla Ankara Keçiören'de yükselen Seyri Şahane Evleri'nde daire fiyatları 410 bin TL ile 750 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

İki blokta toplam 144 daireden oluşan Seyri Şahane Evleri'nin ilk etabında satışlara başlandı. İki etap olarak inşa edilecek olan projede tüm daireler 185 metrekare büyüklüğünde ve 4+1 tipinde tasarlandı. 7 bin 537 metrekare alan üzerinde yükselen projede teslimlere Nisan 2017'de başlanması bekleniyor.

Ankara'nın önemi gün geçtikçe artan bölgelerinden birinde yükselmesiyle yatırımcısına yüksek oranda prim vadeden Seyri Şahane Evleri, Mimar Selim Yuhay tarafından tasarlandı. Selim Yuhay; projenin örnek dairesi, fitness salonu ve bina girişlerinin hazırlanması için Furkan Enes İnşaat ile anlaştı.

Tamamlandığında dairelerin minimum 2 bin TL'den kiraya verileceğinin düşünüldüğü projede daire fiyatları 410 bin TL ile 750 bin TL arasında değişiyor. Banka kredisiyle daire sahibi olunabilen projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, basketbol sahası, fitness merkezi, yürüyüş parkuru ve tenis kortu bulunuyor.