EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Seyir İstanbul'da hemen teslim satışlar devam ediyor

Çatma Yapı'nın Kartal'da konumlandırdığı Seyir İstanbul projesinde sınırlı sayıda konutun satışı sürüyor. Projede fiyatlar 600 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

İstanbul'un en değerli yatırım alanlarından Kartal Yakacık'ta 4 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Seyir İstanbul projesinde toplam 92 daireye yer veriliyor. Hemen teslim avantajıyla satışlarına devam edilen projede alanları 103 metrekare ile 143 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Aydos Ormanı'nın yanı başında inşa edilen Seyir İstanbul'da orman, deniz ve Adalar manzarası bir arada sunuluyor. Kartal E-5 köprüsü ve metroya 5 dakika, Kartal sahil yoluna 8 dakika, TEM bağlantı yolu ve Sabiha Gökçen Havaalanı'na 15 dakika mesafede yer alan projede 2+1 daireler 600 bin TL ile 800 bin TL, 3+1 daireler ise 800 bin TL ile 1 milyon 75 bin TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcısını bekliyor.

Banka kredisiyle daire sahibi olunabilen Seyir İstanbul projesinde daireler minimum bin 750 TL'den kiracı buluyor. Ev sahiplerine huzulu bir yaşamın yanı sıra karlı bir yatırım fırsatı sunan projenin sosyal donatı alanları arasında kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi ve peyzaj alanları mevcut.