EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Seven Life Pendik'te 35 bin TL'ye varan indirim fırsatı başladı

Abdullah Tarakcıoğlu İnşaat ve ortakları Varyapı ile Kumantaş Yapı imzasıyla yükselen Seven Life Pendik'te bayrama özel 35 bin TL'ye varan indirim kampanyası başladı.

İstanbul’un yükselen değeri Pendik Velibaba’da inşa edilen Seven Life Pendik’te, Eylül ayı boyunca geçerli olacak "Çifte Bayram" kampanyası başladı. Kampanya kapsamında, projeden daire almak isteyenlere peşin ödemelerde 35 bin TL’ye varan indirim fırsatı ya da vade farksız maksimum 40 ay taksitlendirme seçeneği sunuluyor. 24 ay içerisinde teslim edileceği öngörülen projede 60 adet 2+1 ve 20 adet de 3+1 tipte daire yer alıyor.

Her yere çok yakın

Seven Life Pendik, toplu ulaşım güzergahları üzerinde, merkezi bir konumda yer alıyor. İstanbul’un oksijen deposu Aydos Ormanları’nın eteğindeki proje E-5’e 4 dakika, marinaya 12 dakika, Marmara Hastanesi’ne 3 dakika, sahile, Via/Port AVM’ye ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise yalnızca 10’ar dakikalık mesafede konumlanıyor. Sakinlerine, şehrin merkezinde keyifli ve huzurlu bir yaşam vaad eden Seven Life’ta yeşil alan, yürüyüş parkuru, süs havuzu, kapalı otopark, kafeterya, spor salonu ve çocuk oyun alanı gibi sosyal donatılar da yer alıyor.