EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Serenity Pendik’in lansmanı 29 Nisan’da gerçekleşecek

CNV Yapı tarafından İstanbul’un Anadolu Yakası Pendik’te inşa edilen Serenity Pendik projesinin basın lansmanı 29 Nisan Cuma günü gerçekleşecek.

20 bin metrekarelik arsa üzerinde yükselen Serenity Pendik projesi toplam 130 daireden meydana geliyor. CNV Yapı imzasıyla İstanbul Anadolu Yakası Pendik'te konumlanan Serenity Pendik projesinde 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor.

Serenity Pendik projesinde 2+1 daireler net 48, 63 ve 74 metrekare, 3+1 daireler net 92 metrekare büyüklüğe sahip. Buna ilaveten projenin 2 bin metrekaresi yeşil alanlara ayrılmış durumda.

Blokların 1. katından itibaren deniz manzarasını görebileceğiniz Serenity Pendik’te, çatı bölümü teras olarak dizayn edildi. Ortak alan olarak kullanılabilecek teraslarda her dairenin 10 metrekare kullanım hakkı bulunuyor.

Serenity Pendik projesi, metro istasyonu ve E-5 karayoluna 950 metre mesafede, merkezi bir konumda hayata geçiriliyor. Proje kapsamında spor alanları, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, yürüyüş parkurları gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

Serenity Pendik projesinin basın lansmanı 29 Nisan Cuma günü satış ofisinde gerçekleşecek. Projenin teslim tarihi ise Mayıs 2019 olarak açıklandı.