EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Serenity Cadde'de fiyatlar belli oldu

Bakırcı Yapı tarafından Halkalı'da inşa edilen Serenity Cadde projesinde satışlara başlandı. Projede yer alan dairelerin fiyatları 320 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

İstanbul'un yeni Levent aksı olarak nitelendirilen Basın Ekspres yolu üzerinde 5 bin metrekarelik arazide konumlandırılan Serenity Cadde projesinde ön satışlara başlandı. Lansman öncesi döneme özel yüzde 1 peşinat avantajıyla satışa sunulan Serenity Cadde'nin ödeme planına göre; peşinat sonrası kalan yüzde 24'lük kısım bir yıl sonra, kalan yüzde 75'lik kısım ise banka kredisi kullanarak ödenebiliyor.

Dairefiyatlarının 320 bin TL'den başladığı Serenity Cadde projesinde toplam 180 konuta yer veriiyor. Alanları 78 metrekare ile 135 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1 ve 3+1 tipinde konutların yer aldığı projede teslimlere Nisan 2019'da başlanması planlanıyor. Yüzde 20'lik fiyat avantajıyla satışa sunulan Serenity Cadde projesinin kısa sürede yüksek oranda prim yapacağı öngörülüyor.

Şirketin aynı bölgede daha önce inşa ettiği Serenity Plus projesine oldukça yakın bir konumda inşa edilen Serenity Cadde projesinde metrekare birim fiyatları 4 bin TL ile 4 bin 500 TL arasında değişiyor. Sosyal donatı alanları arasında kapalı otopark, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, sauna ve fitness merkezine yer verilen proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.serenitycadde.com adresinden ya da 0850 303 26 27 numaralı telefondan erişilebiliyor.