EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Serenay Sarıkaya 2 milyona ABD’den konut aldı

Türkiye’nin en çok kazanan yeni nesil oyuncularından Serenay Sarıkaya ABD’nin Los Angeles eyaletinden 2 milyon TL değerinde daire satın aldı.

Genç neslin en çok kazanan isimlerinden ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya da televizyon dizileri, reklam filmleri gibi projelerinden kazandığını gayrimenkul alanına yatırım yaparak değerlendiren arasındaki yerini aldı.

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya Amerika’nın Los Angeles eyaletinden uzun süredir ABD’de yaşayan kendisi gibi ünlü oyuncu sevgilisi Kerem Bursin’le birlikte 2 milyon lira değerinde bir konut satın aldı. Birikimlerini gayrimenkul alanında değerlendiren ünlüler kervanına hızlı bir giriş yapan yeni nesil oyuncu Sarıkaya Türkiye’nin en iyi kazanan genç oyuncuları arasında yer alıyor.

Birikimlerini gayrimenkul alanında değerlendiren Serenay Sarıkaya çok genç yaşından bu yana televizyon dünyasının aranan yüzleri arasında yer alıyor. Oynadığı dizilerle her zaman gündemde olmayı başaran genç oyuncu kazandıklarını sosyal sorumluluk projelerinde değerlendirmesiyle de jenarasyonu için örnek teşkil ediyor. Ünlü oyuncu en son yer aldığı Azra Kohen’in Fi, Çi, Pi üçlemesinin kitaptan diziye uyarlaması Fi dizisiyle gündeme gelmişti.

Ünlü oyuncu internette yayınlanan Fi dizisinde Ozan Güven, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Osman Sonat, Büşra Develi gibi ünlü isimlerle ekran karşısına geçiyor. Yakın zamanda final yapacak dizinin ardından hayranları ünlü oyuncuyu yeniden televizyon ekranlarında görmek için sabırsızlanıyor.

Yeni neslin en çok kazanan Türk yıldızlarından Serenay Sarıkaya’nın 2 milyon TL’ye ABD’nin Los Angeles kentinden aldığı daireyi uzun süredir Amerika’da yaşamını sürdüren kendisi gibi ünlü oyuncu sevgilisi Kerem Bursin ile birlikte seçmiş olduğu söyleniyor.