EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Şengel Residence sunduğu lüks detaylarla dikkat çekiyor

Şengel İnşaat imzasıyla Aydın'ın Söke ilçesinde hayata geçirilen Şengel Residence projesinde 2+1 dairelerin fiyatları 195 bin TL'den başlıyor.

Aydın Söke'de 4 bin 532 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan 12 katlı 2 bloktan oluşan Şengel Residence projesinde toplam 112 konut ve 2 ticari birim bulunuyor. Alanları 102 metrekare ile 214 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin bulunduğu projede teslimlerin Aralık 2018'de baaşlaması planlanıyor.

Sunduğu lüks detaylarla bölgede konut anlayışını değiştirmeye hazırlanan Şengel Residence'tan banka kredisiyle konut sahibi olunabiliyor. Projede yer alan 2+1 daireler 195 bin TL'den, 3+1 daireler ise 276 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcıların beğenisine sunuluyor.

Birbirine çelik geçiş köprüleriyle bağlı iki bloktan oluşan Şengel Residence projesi kapsamında 7 bin 500 metrekare üzerine kurulu semt parkı ve spor kompleksi, kafeterya, tenis kortu, basketbol, futbol sahaları ve buz pateni pisti de yapılacak. Projenin sosyal donatı alanları arasında ise sinema salonu, fitness merkezi, toplantı odası ve havuz yer alacak.