EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Semt Bahçekent'te 24 ay vade fark taksit imkanı sunuluyor

Sur Yapı imzasıyla Esenyurt'ta inşa edilen Semt Bahçekent projesinde fiyatlar 214 bin TL'den başlıyor. Projeden yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

Hayata geçirdiği projelerle yatırımcısına kazandırmaya devam eden Sur Yapı'nın yeni projesi Semt Bahçekent'te satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Emlak Konut GYO'nun 23 bin 264 metrekarelik arazisi üzerinde geliştirilen Semt Bahçekent, iki etaptan meydana geliyor. Toplam 669 daire ve 26 ticari birimin yer aldığı projede; alanları 67 metrekare ile 222 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer veriliyor.

Teslimlerine Aralık 2019'da başlanması planlanan Sur Yapı Semt Bahçekent projesinden yüzde 5 peşinat, yüzde 15 ara ödeme, kalan yüzde 85'lik kısım ise banka kredisiyle ödenerek konut sahibi olunabiliyor. Yüzde 50 peşinatla 24 ay vade farksız taksit fırsatından da yararlanılabilen Semt Bahçekent'te 1+1 daireler 214 bin TL'den, 2+1 daireler 328 bin TL'den, 3+1 daireler 453 bin TL'den, 4+1 daireler ise 646 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Yaklaşık 300 milyon TL yatırım değeriyle yükselecek olan Semt Bahçekent projesi hakkında bilgi veren Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, "Bahçekent, kamu ve gayrimenkul yatırımlarının yoğunlaştığı, ulaşım imkanlarının zenginleştiği İstanbul'un yeni uydu kentinin bir parçası... Bahçekent bölgesindeki en önemli aktör Emlak Konut... Emlak Konut'un öncülüğü ile bölge planlı bir şekilde gelişiyor. Hızla değer kazanan bir uydu kent bölgesi olan Bahçekent, planlı gelişimi ile İstanbul'un önemli lokasyonlardan biri haline geliyor. Sur Yapı olarak, Semt Bahçekent ile hem yatırımcıya hem oturumcuya hitap ediyoruz. Projede yer alan ticari alanların da yerleşimini dışa dönük olacak şekilde düşündük. Böylece tüm bölgeye hizmet sağlayacağız. Emlak Konut ihalesi ile üstlendiğimiz projede toplamda 669 konut, 26 ticari alan olmak üzere bölgeye 695 bağımsız bölüm kazandıracağız." dedi.