EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Semerkandline Esenkent'te daire fiyatları 288 bin TL'den başlıyor

Özyurt A.Ş. ve GMS ortaklığı tarafından Esenyurt'ta konumlandırılan Semerkandline Esenkent projesinde lansmana öncesi satışlar başladı.

İstanbul'un değerlenmeye devam eden lokasyonlarından Esenyurt'ta 6 bin 739 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Semerkandline Esenkent projesinde 240 konuta yer veriliyor. Konutların yanı sıra 23 dükkanın da yer alacağı projede alanları 66 metrekare ile 96 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde daireler bulunuyor.

Eylül 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede lansman öncesi döneme özwel fırsatlar sunuluyor. 1+1 dairelerin 288 bin TL ile 420 bin TL arasında, 2+1 dairelerin ise 446 bin TL ile 600 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulduğu projede peşin ödemelerde yüzde 20, banka kredili ödemelerde ise yüzde 15 oranında indirim fırsatı sunuluyor.

E-6 bağlantı noktasına çok yakın bir noktada inşa edilen Semerkandline Esenkent projesi Atatürk Havalimanı'na 25 dakika uzaklıkta bulunuyor. Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin tam karşısında yükselen proje tamamlandığında kiraların ortalama bin 500 TL olması bekleniyor. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.semerkandlineesenkent.com adresinden ulaşılabiliyor.