EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sembol İstanbul'da uygun fiyatlar ve hemen teslim avantajı

Esenyurt'ta yükselen Sembol İstanbul projesinde 188 bin TL'den başlayan konutlarda hemen anahtar teslimi yapılıyor.

Karden inşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakasının yükselişi süren lokasyonu Esenyurt’ta hayatta geçirilen Sembol İstanbul’da fiyat listesi açıklandı.

Konut teslimlerinin hemen gerçekleştirildiği Sembol İstanbul’da daire fiyatları 188 bin TL’den başlıyor.

2 rezidans, 1 business ve 1 alışveriş merkezinden meydana geliyor. Sembol İstanbul projesinde bin 66 konut, 554 ofis ve 44 dükkan yer alıyor. A ve B bloklarda rezidans daireler, C blokta ise ofis ve home ofisler yerleşti. 40 ile 250 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

15 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Sembol İstanbul’da; Stüdyo daireler 188 bin TL’den başlıyor, 1+1 daireler 350 bin TL, 2+1 daireler ise 440 bin TL’den satışa çıkarıldı.

Merkezi konumuyla dikkat çeken projeden banka kredisi ile konut satın alabilmek mümkün. Yüzde 20 peşinat geri kalan yüzde 80’lik bakiye içinse banka kredisi kullanılarak taksit yapılıyor. Firma bünyesinde de kişiye özel avantajlı ödeme seçenekleri sunuluyor.

Bahçeşehir TEM bağlantı yolu üzerinde yer alan Sembol İstanbul projesi E-5 karayoluna 800 metre, Atatürk Havaalanı'na 12 kilometre, deniz otobüslerine ise 4 kilometre mesafede yer alıyor.

Projede yer alanlar zengin sosyal donatılar da hem yatırımcıyı hem de oturumxcuyu cezbediyor.