EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Self İstanbul'da ön talep toplama çalışmaları başladı

Karden İnşaat tarafından Beylikdüzü – Bahçeşehir TEM bağlantı yolu üzerinde konumlandırılan Self İstanbul projesi için ön talep toplama çalışmalarına başlandı.

Aynı bölgede hayata geçirdiği Sembol İstanbul projesinde yatırımcılardan büyük ilgi gören Karden İnşaat, Self İstanbul projesi için çalışmalara başladı. 609 daire ve 60 dükkandan oluşan proje, İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgesi Esenyurt ile Beylikdüzü’nün kesiştiği TEM bağlantı Otoyolu’nun bitişiğinde konumlanıyor. Ön talep dönemine özel avantajların sunulduğu projede lansmanın ardından satışların metrekaresi 4 bin TL’den başlayacağı belirtildi.

Toplam 132 bin metrekarelik arazi üzerinde 203 milyon TL yatırımla yükselen Self İstanbul’da proje alanının yüzde 85’i peyzaj alanlarına ayrılıyor. Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarıyla öne çıkan Self İstanbul projesinde balkonlu 1+1, ebeveyn banyolu 2+1, süit odalı 3+1, 4+1 konut tipleri ile çatı dubleksi ve bahçe katları olmak üzere farklı seçenekler sunuluyor.

İçerisinde 27 derslikli bir özel okulun da yer aldığı Self İstanbul projesinde çocukların güven içinde özgürce vakit geçirebileceği açık ve kapalı aktivite alanları da yer alıyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında; yürüyüş yolları, dinlenme alanları, sosyal tesis ve açık havuz yer alıyor. Projede ayrıca 7/24 özel güvenlik, her daireye özel depo alanı ile kapalı otopark bulunuyor.

Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Self İstanbul, E-5 otoyolu ve AVM’lere yakınlığı ile dikkat çekiyor. Metrobüs, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı gibi önemli ulaşım ağlarının çevrelendiği bir bölgede yer alan proje, lokasyonuyla yatırımcısına büyük avantaj sağlıyor.

İnşa çalışmalarının başladığı projede teslimler ise Eylül 2019’da yapılacak.