EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Self İstanbul'da fiyatlar 229 bin TL'den başlıyor

Beylikdüzü ile Esenyurt arasında konumlandırılan Self İstanbul projesinde daire fiyatları 229 bin TL'den başlayıp 696 bin liraya kadar yükseliyor.

Karden inşaat güvencesiyle Esenyurt Beylikdüzü arasında hayata geçirilen Self İstanbul projesinde lansmana özel avantajlar devam ediyor.

Daire atışları başlayan Self İstanbul projesinde lansmana özel sunulan avantajlar devam ediyor. Konut fiyatlarının 229 bin liradan başladığı projede fiyatlar 696 bin liraya kadar yükseliyor. 1+1, 2+1,+1 ve 4+1 tipinde tasarlanan konutların teslimlerinin ise 2019 yılının Aralık ayında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

E-5 Otoyolu ve AVM’lere yakınlığı ile dikakt çeken Self İstanbul, şehrin en işlek ulaşım aksında yer alıyor. Merkezi ve ulaşım olanaklarına yakın konumuyla dikkat çeken proje 2 metro arasında yer alıyor.

Ayrıca metrobüs, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı gibi önemli lokasyonlara yakın olmasıyla da yatırımcıyı cezbetmeye devam ediyor.

Zengin sosyal olanaklarıyla da benzerlerinden ayrılan Self İstanbul projesinde yüzde 85 peyzaj alanları yer alıyor. Ayrıca gözde projede açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru ve çocuk oyun alanları gibi ayrıcalıklı sosyal imkanlar da yer alıyor.