EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Self İstanbul'da anahtar teslimi Eylül 2019'da

Karden inşaat tarafından Esenyurt'ta inşa edilen Self İstanbul'da fiyatlar ön satış dönemine özel 229 bin TL'den başlıyor. Anahtar teslimler ise Eylül 2019'da!

Karden İnşaat tarafından İstanbul’da sürekli gelişen ve değişen ilçesi Esenyurt’ta hayata geçirirken Self İstanbul’da lansman satışları 11 Ekim’de start verecek. Projede anahtar teslimleri ise Eylül 2019'da gerçekleştirilecek.

Başarılı bir ön satış dönemi geçiren Esenyurt’un yeni projesi Self İstanbul’da lansmana özel satışlar 11 Ekim itibariyle başlayacak. Esenyurt’a değer katacak projede fiyatlar ise 229 bin TL’den başlıyor.

Fiyatlar 229 bin TL’den başlıyor

Karden İnşaat imzasını taşıyan ve başarılı bir ön satış süreci geçiren Self İstanbul projesi yatırımcılar ve konut sahibi olmayı isteyenler tarafından yoğun ilgi görüyor. Daire fiyatlarının 229 bin TL’den başladığı projede 66-290 metrekare arasında değişen 1+1’den 4+1’e kadar ve dubleks daireler de bulunuyor.

Projede 690 konut ve bunların yanı sıra 60 tane de ticari ünite bulunuyor. Proje içinde ayrıca bir de MEB’e bağlı bir okul hizmet verecek.

Teslimler Eylül 2019’da

11 ekim 2017’de lansmana çıkması planlanan projede konutların eylül 2019'dan itibaren teslim edilmeye başlaması planlanıyor.