EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Selenium Retro'da son daireler sahiplerini bekliyor

Aşçıoğlu imzasıyla İstanbul'un en değerli bölgelerinden Ataköy'de hayata geçirilen Selenium Reto'da dairelerin yüzde 80'inin satışı tamamlandı.

Aşçıoğlu'nun bölgedeki ikinci projesi olarak 100 milyon dolar yatırımla hayata geçirdiği Selenium Retro'da iki blokta toplam 396 daire yer alıyor. Satışlarının yüzde 80'i tamamlanan projede yaşamın 2017 yılı Haziran ayında yapılacak teslimlerin ardından başlaması hedefleniyor. Daha fazla ışık ve daha fazla ferah mekan ihtiyacı doğrultusunda cumba ve balkon yer aldığı bir konsept ile inşa edilen Selenium Retro, 68 metrekare ile 97 metrekare arasında alana sahip 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor.

Yatay bölümünde bin metrekarelik kapalı, bin metrekarelik açık sosyal tesis alanının bulunduğu projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terasları, cafe & bistro mekânları, sağlık merkezi (SPA), fitness salonu, çok amaçlı kapalı spor alanları ile çocuk oyun alanları yer alıyor. Bunun yanı sıra proje kapsamında Selenium Retro sakinlerine hizmet edecek mağaza ve dükkânlar bulunuyor.

Selenium Retro; İstanbul Havalimanı’na olan yakınlığından D100 Karayolu’nun yanı başında yer almasına, metrobüs veya metro gibi toplu ulaşım araçlarına olan erişim imkanından bölgedeki hastane, okul ya da alışveriş merkezi gibi hayati önem taşıyan birimlere olan yakınlığıyla ister ofis, isterse konut olsun, büyük ilgi görüyor.