EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Selenium Retro 9'da teslimler Haziran 2019'da

Aşçıoğlu tarafından Ataköy'de hayata geçirilen Selenium Retro 9'da teslimlerin Haziran 2019'da gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Aşçıoğlu güvencesiyle Ataköy’de konumlandırılan Selenium Retro 9’da kısa sürede yüzde 50 satış gerçekleştirildi.

125 milyon TL yatırım değeriyle İstanbul Avrupa Yakası Ataköy’de hayata geçirilen Selenium Retro 9 projesinde nisan ayında başlayan satış döneminden bu yana yüzde 50 oranında satışlar tamamlandı.

Konut, ofis ve mağazalardan oluşan karma tasarımlı proje mimari tasarımı, sosyal alanları ve konumu itibarıyla yatırımcılardan büyük ilgi görüyor.

Gayrimenkul sektöründe 50 yıllık deneyimin adresi Aşçıoğlu, Ataköy’de geliştirdiği üçüncü projesi Selenium Retro 9’un konut ve ofislerinde yüzde 50 oranında satış başarısına ulaştı. İki blokta, 60 metrekareden 124 metrekareye kadar değişen alanlarda, 1+1 ve 2+1 formatta 225 konut ve 108 ofis ve 23 adet mağazadan oluşan proje büyük ilgi görüyor.

Konutta %1 KDV ve 48 Ay Sıfır (0) Faiz İmkânı

Aşçıoğlu, konutlarda yüzde 1 KDV avantajına ek olarak 48 ay boyunca sıfır (0) faizli banka kredisi imkânıyla 580 bin TL’den başlayan fiyatlarla Selenium Retro 9’dan ev sahibi yapıyor. Ofislerde ise %18 KDV oranı ile 36 Ay Sıfır (0) Faizli kredi imkânı sunuluyor.

Hem ailelere hem iş dünyasına hizmet edecek

Selenium Retro 9’da yaşam, 2019 yılı Haziran ayında başlayacak. Selenium Retro 9’un tamamlanmasıyla yaşamın başladığı Selenium Retro ile arasında kalan bölüm, restoranlarından mağazalarına adeta bir alışveriş caddesi olarak hizmet vererek hem ailelere hem de iş dünyasına hizmet edecek.