EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Selenium Retro 9'da satışlar başlıyor

Aşçıoğlu İnşaat imzasıyla Ataköy'de yükselecek olan Selenium Retro 9 projesi görücüye çıkıyor. Projenin satışlarına kısa süre içerisinde başlanması planlanıyor.

Ataköy'ün en değerli yatırımcılarından Aşçıoğlu İnşaat, bölgedeki 3'üncü projesi için çalışmaları hızlandırdı. Selenium Retro ve Selenium Ataköy projelerinde hızlı bir satış grafiği yakalayan şirket, Selenium Retro 9 için düğmeye bastı. Ön talep toplama çalışmalarına Aralık 2016'da başlanan Selenium Retro 9 projesi 17 Mart Cuma günü düzenlecek olan lansmanın ardından satışa çıkacak.

Selenium Retro projesinin yanı başında yükselecek olan proje iki blok halinde yükselecek. 7 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirilecek olan Selenium Retro 9 projesinde alanları 60 metrekare ile 122 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde konutların yanı sıra; büyüklükleri 136 metrekare ile 913 metrekare arasında değişen ofislere yer veriliyor. Toplamda 225 konut ve 108 ofisin bulunacağı projede fiyatlar ve ödeme planının önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan toplantıda açıklanması planlanıyor.

Mimari konsepti ve sahip olacağı donatıların yanı sıra ulaşılabilirliğiyle de öne çıkacak olan Selenium Retro 9, D100 Karayolu ile Kennedy Caddesi’nin ortasında, Atatürk Havalimanı’nın yanı başında bulunacak. Bölgedeki AVM’ler, hastaneler ve üniversitelere de yakın bir mesafede yükselecek olan Selenium Retro 9 projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep toplama formuna www.seleniumretro9.com adresinden ya da 212 215 55 65 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.