EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Selenium Retro 9 cadde dükkanları ön satışa çıkıyor

Selenium Retro 9 açık hava cadde dükkanlarını ön satışa sunuluyor. Açık hava cadde dükkanlarına sahip olmak isteyenlere 36 ay 0 faiz imkanı sunuluyor.

Aşçıoğlu İnşaat tarafından İstanbul Ataköy’de hayata geçirilen ve 3. Selenium imzasıyla teslim edilecek olan Selenium Retro 9 açık hava cadde dükkanlarını ön satışa sunuluyor. 20 Ekim’de ön satışa çıkacak olan Selenium Retro 9 açık hava cadde dükkanları için banka kredisiz 36 ay 0 faiz ödeme planı sunuluyor.

225 ADET REZİDANS VE 108 ADET OFİSTEN MEYDANA GELİYOR

7 bin 500 metrekare üzerinde yükselen Selenium Retro 9; 1+1 ve 2+1 seçenekleri olmak üzere toplam 225 adet rezidans ve 108 adet ofisten meydana geliyor. Selenium Retro 9’da yer alan rezidansların büyüklükleri 60 metrekare ile 124 metrekare arasında değişiyor. Projedeki 1+1’ler 60 metrekare ile 79 metrekare, 2+1’ler ise 112 metrekare ile 124 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor. Selenium Retro 9’daki ofislerin büyüklükleri ise 136 metrekare ile 913 metrekare arasında değişiyor.

HER İHTİYACA CEVAP VEREBİLEN DÜKKANLAR

Forbes tarafından bölgesinin en yüksek getiri potansiyeline sahip projesi seçilen Selenium Retro 9 açık hava cadde dükkanlarında geniş açık alan tahsis kullanımına sahip 177 metrekare ile bin 67 metrekare arası büyüklükte ve 6 metreye varan yüksekliğinde dükkan ve mağazalar bulunuyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Selenium Retro 9; metrobüs durağına 60 metre, metro istasyonuna ise 430 metre mesafede yükseliyor. Projenin arka cephesi de yeni açılan Ataköy yolu üzerinde yer alıyor. Selenium Retro 9 açık hava cadde dükkanları sınırlı sayıdaki adedi ile dikkatleri üzerine çekiyor.

ATAKÖY’DE E-5'İN ÜZERİNDE KONUMLANIYOR

Aylık 4.5 milyondan fazla araç geçişi ile tabela değeri de oldukça yüksek olan Selenium Retro 9 açık hava cadde dükkanlarına yürüme mesafesinde 4 binden fazla konut ve ofis yer alıyor. 10 bin öğrenci kontenjanına sahip Kültür Üniversitesi'nin hemen yanında yükselen Selenium Retro 9, 150 öğrenci ve çalışan kapasiteli AYJET Uçuş Okulu ile 250 öğrenci ve çalışan kapasiteli THY Havak Anaokulu’na da yakın mesafede yer alıyor.

Ataköy E-5'in üzerinde yaya ve araç trafiğinin yoğunluğu ile dikkat çeken Selenium Retro 9, ayrıca 11 milyon metrekare arazi üzerinde hayata geçecek olan Millet Bahçesi’ne komşu konumu ile ön plana çıkıyor.