EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Seleksan Loft Antalya Kepez’de yaşama değer katıyor

Antalya Kepez’de yaşama kazandırılan Seleksan Loft’ta fiyatlar 225 bin TL’den başlıyor. Teslimler ise Aralık 2021’de yapılacak.

Seleksan Loft projesi, Seleksan İnşaat tarafından Antalya Kepez’de yaşama kazandırılıyor. Konut teslimlerinin Aralık 2021’de gerçekleşeceği Seleksan Loft’ta fiyatlar 225 bin TL’den başlıyor.

214 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

11 bin 876 metrekare üzerinde yükselen Seleksan Loft; 1+1, 2+1, ve 3+1 seçenekleri olmak üzere toplam 214 adet konuttan meydana geliyor. Seleksan Loft’taki konutlar 50 metrekare ile 135 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

Seleksan Loft’ta konut sahibi olmak isteyenler için 60 ay vade farksız taksit imkânı sunuluyor. Teslimlerin ise Aralık 2021’de yapılması planlanıyor.

AVM’Sİ İLE ALIŞVERİŞ KOLAYLIĞI SUNUYOR

4 bloktan meydana gelen Seleksan Loft projesi, bloklarının hemen altında faaliyet gösterecek AVM’si ile konut sakinlerine alışveriş kolaylığı ve ekstra aktivite alanı sunuyor. Seleksan Loft’ta açık ve kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna, fitness salonu gibi birçok sosyal yaşam alanı yer alıyor.