Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Selective Blue'da ön satışlara başlandı

Alper İnşaat ve İtibar İnşaat ortaklığında Kartal'da hayata geçirilen Selective Blue projesinde ön satış dönemine özel yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor.

İstanbul'un gün geçtikçe değeri artan bölgelerinden biri olann Kartal'da hayata geçirilen Selective Blue projesinde ön satışlara başlandı. Toplamda 206 dairenin yer alacağı Selective Blue'da daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. 7 bin 790 metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan projede yer alan dairelerin fiyatları 550 bin TL'den başlıyor. Lansman öncesi döneme özel birçok fırsatın sunulduğu Selective Blue'da yatırımcıya yüzde 20 indirim avantajı da sunuluyor.

Teslimlerine Mayıs 2018'de başlanması beklenen proje metro, metrobüs gibi ulaşım araçlarına ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na olan yakınlığıyla dikkat çekiyor. Pek çok eğlence merkezi ve AVM'ye de kısa sürede ulaşım imkanı sunulan proje aynı zamanda sağlık ve eğitim kurumlarına da yakın bir konumda yükseliyor.

Zemin+23 katlı iki kuleden oluşan Selective Blue'nun sosyal donatıları arasında ise açık hava sineması, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, fitness merkezi, kapalı otopark, sauna ve yürüyüş parkuru yer alıyor.