EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Selçuklu Vadi'de teslimler 4 ay sonra başlayacak

Selçuklu İnşaat imzasıyla İstanbul'un en hızlı prim yapan lokasyonlarından Sancaktepe'de yükselen Selçuklu Vadi projesinde kaba inşaat tamamlandı.

Yerli ve yabancı yatırımcının gözde yatırım bölgelerinden Sancaktepe'de 29 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Selçuklu Vadi projesinde toplam 439 konut bulunuyor. Mayıs 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Selçuklu Vadi'de alanları 70 metrekare ile 204 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde daire yer alıyor.

Kaba inşaatı tamamlanan Selçuklu Vadi Sancaktepe projesinden daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 35 peşinatla kalanı teslimde ödeme fırsatı sunuluyor. 8 bloktan oluşan Selçuklu Vadi'de 2+1 daireler 506 bin 902 TL ile 637 bin 550 TL arasında, 3+1 daireler 656 bin 880 TL ile 826 bin 100 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Son 70 konutun satışlarına devam edilen projede yüzde 20 indirim uygulanıyor.

Marmaray ve diğer raylı sistemlerle Avrupa Yakası'na kolay ulaşım imkanı sağlayan Selçuklu Vadi'nin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru ve sauna mevcut. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.selcukluvadi.com adresinden ulaşılabiliyor.