Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detayı
EVORA İzmir
2 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Nef Basın Ekspres
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Basın Ekspres İstanbul Avrupa / Bağcılar Proje Detayı

Sektörün Avrupalı Türklerle yaptığı buluşmalar devam ediyor

Sektörün öncü firmaları Avrupalı Türklerle buluşmaya devam ediyor. Organizasyonlarda gurbetçilerin Türkiye’de konut sahibi olması hedefleniyor.

Gayrimenkul sektörünün önde gelen firmaları Avrupalı Türklerle yaptığı buluşmalara tüm hızıyla devam ediyor. Sabah Gazetesi'nden Seda Tabak’ın haberine göre; sektörün öncüleri bugün Almanya Stuttgart’ta Avrupalı Türklerle bir araya geliyor. Steigenberger Graf Zeppelin otelde yapılacak olan buluşmada sınırlı sayıda konutun tanıtımı yapılacak. Böylece Avrupa’da yaşayan Türklerin kendi ülkelerinde Türkiye’de konut sahibi olması sağlanacak.

BİR SONRAKİ DURAK HOLLANDA

Bir sonraki buluşma 8-9 Aralık’ta Hollanda’nın Rotterdam şehrinde gerçekleşecek. Gurbetçilerin yoğun ilgi gösterdiği organizasyonlar bununla da sınırlı kalmayacak. Almanya'nın ticaret ve finans şehri olarak kabul edilen Frankfurt’ta ise bir başka buluşma daha düzenlenecek. Buradaki buluşma ise 15-16 Aralık tarihleri arasında yapılacak.

200 MİLYON LİRALIK SATIŞ

Konutta eylül ayında başlatılan tarihi fırsat kampanyası, Avrupa emlak buluşmalarına damga vurmuştu. 20-21 Ekim tarihlerinde Berlin’de, 27-28 Ekim’de ise Köln’de yapılan organizasyona yoğun katılım ve ilgi gösterilmişti. Bu organizasyonlarda 200 milyon liralık satış yapılmıştı