EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sektör temsilcileri TrendERA'da buluşacak

ERA Türkiye, gayrimenkul sektörüne katkı sağlama stratejisi kapsamında düzenlediği TrendERA Zirvesi ise sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirecek.

Türkiye’nin gayrimenkul platformu olmaya hazırlanan TrendERA Zirvesi bugün Renaissance İstanbul Polat Bosphours Hotel’de başlıyor.

ERA Türkiye, gayrimenkul sektörüne katkı sunma stratejisine paralel olarak düzenlediği etkinliklere ‘TrendERA’ ile devam ediyor.

Sürekli değişen ve gelişen günümüz koşullarında gayrimenkul trendleri konsepti ile gelişen kentlerin yatırım fırsatlarının sunulacağı TrendERA’da sektörün önde gelen isimleri bir araya gelecek.

TrendERA Zirvesi, bugün Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel’de gerçekleştirilecek.

19 Eylül 2017 Salı günü saat 13.00 ile 18.00 arasında Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel’de gerçekleştireceği zirvede, sektörün duayenleri ulusal ve uluslararası gayrimenkul dünyasında olan gelişmeleri ve yatırım fırsatlarını anlatacak.

Katılımın ücretsiz olacağı zirve kapsamında katılımcılar, hem yeni trendlerden haberdar olacak, hem de iş ilişkilerini geliştirecekleri networking fırsatları yakalayacak. Türkiye genelinde gayrimenkul profesyonelleri, ofis sahipleri, brokerlar, danışmanlar ve gayrimenkul danışmanlığı konusunda yatırım yapmayı düşünen girişimcilerin katılması beklenen zirveye ilginin yoğun olacağı öngörülüyor.