EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Şekerbank'tan 51 ilde gayrimenkul satışı!

Türkiye'nin en köklü kuruluşlarından Şekerbank 51 ilde yer alan toplam 293 gayrimenkul değerini açık artırma ile satışa sunuyor.

Türkiye'nin en köklü ve en güçlü finansman kurumlarından Şekerbank'a ait 293 adet gayrimenkul değer 31 Mayıs erşembe günü açık artırma usulü ile satışa sunulıyor. 51 farklı ilde yer alan Şekerbank'a ait konut, arsa ve iş yerlerinin satışı sadece nakit olarak ve açık artırma usulü ile gerçekleştirilecek.

31 Mayıs 2018 tarihinde Şekerbank tarafından Türkiye’nin birçok faklı ilinde yer alan toplam 293 adet gayrimenkul değer satışa sunulacak.

31 Mayıs’ta Satışa Çıkarıyor! Şekerbank 51 ilde toplam 293 adet gayrimenkulünü 31 Mayıs Perşembe 2018 tarihinde açık artırma usulü ile satışa sunacak!

Şekerbank 52 ilde toplam 293 gayrimenkulünü 31 Mayıs 2018 Perşembe günü saat 14:00’da açık artırma ile satışa çıkarıyor.

Açık artırma ikinci el gayrimenkul alım satım uzmanı Eskidji tarafından gerçekleştirilecek. Şekerbank’a ait gayrimenkul değerlerin arza sunulacağı açık artırmaya;

Muhammen bedeli 100 bin TL’ye kadar olanlar için bin TL;

Muhammen bedeli 100 bin 1 TL ile 150 bin TL arasında olanlar için 5 bin TL,

Muhammen bedeli 500 bin 1 TL ile 1 milyon TL arasında olanlar için ise 10 bin TL,

Muhammen bedeli 1 milyon 1 TL ve üzerinde olanlar için 50 bin TL nakit teminat yatırılarak girilecek.

Satışların peşin olarak gerçekleştirileceği açık artırma kapsamında konut, iş yeri ve arsaların satışları yer alıyor.

Türkiye'nin en köklü bankalarından Şekerban’a ait açık artırmaya sunulacak konut, iş yeri ve arsaların yer aldığı iller ise şu şekilde:

Adana, Adıyaman, Ayfon, Ağrı, Amasya, Ankara, Artvin, Aydın, Bartın, Batman, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ. Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Hatay, Isparta, Iğdır, İstanbul, Kahramanmaraş, Kars, Kayseri, Kırıkkale, Konya, Kilis, Manisa, Mardin, Mersin, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Tokat, Uşak, Van, Yalova, Yozgat ve Zonguldak.