EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Şehristan Konutları’nda anahtar teslimleri başladı

Erzurum’da yükselen Şehristan Konutları’nda anahtar teslimleri başladı. Aile yaşantısına uygun olarak tasarlanan projede 2+1, 3+1, 4+1 ve 6+1 seçenekleri yer alıyor.

HALKGYO ve ERKONUT ortaklığında Erzurum merkezde hayata geçirilen Şehristan Konutları’nda anahtar teslimleri başladı. 24 bin metrekare üzerinde yükselen Şehristan Konutları; 2+1, 3+1, 4+1 ve 6+1 seçenekleri olmak üzere toplam 632 konuttan meydana geliyor.

AİLE YAŞANTISINA UYGUN OLARAK TASARLANDI

Şehristan Konutları projesi, 13 katlı tek blok üzerinde yükseliyor. Klasik site konseptinin dışında kendi detaylarıyla öne çıkan Şehristan Konutları ailelere özel olarak tasarlandı. Şehristan Konutları’nda stüdyo ve 1+1 dairelere yer verilmedi. Kenti bölgesel cazibe merkezi haline getirecek Şehristan Konutları ticari üniteleri ile bölgeye yatırım yapmayı düşünenler için de önemli fırsatlar sunuyor.

TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINA 100 METRE YAKINLIKTA YÜKSELİYOR

Yükseldiği konumu ile dikkat çeken Şehristan Konutları; toplu taşımaya 100 metre, MNG Mall'a 500 metre, şehir merkezine 3 kilometre, devlet hastanesine ve tren garına 5 kilometre, otogara 8 kilometre, havalimanına ve kayak merkezine 10 kilometre mesafede konumlanıyor.

Şehristan Konutları’nda yer alacak olan konut sakinlerine kreş, sauna, hamam, fitness salonu, spor alanları, oyun parkı, 7/24 güvenlik hizmeti sunuluyor.