EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Şehrin siluetine dokunan peyzaj mimarı: Karaoğlu Peyzaj

Karaoğlu Peyzaj 1994'ten günümüze dokunduğu mekanları yepyeni bir forma kavuşturarak şehirlerin ana siluetlerinde çok önemli bir rol oynamaya devam ediyor.

Konut ölçeğinden başlayarak, kentsel mekanlar, spor alanları, kent parkları, toplu konutlar, oteller, tatil köyleri, yat limanları, marinalar, sanayi bölgeleri, fabrikalar, hastane ve okul bahçeleri, alışveriş merkezleri, enerji santralleri, barajlar, devlet yolları, demiryolları, otoyollarda yapısal ve bitkisel peyzaj uygulamalarının yanı sıra hydroseeding yöntemiyle çimlendirme, bitkilendirme,erozyon kontrolü ve doğa onarım sistemleri, periyodik bahçe bakımı, teras bahçeleri, dikey bahçeler, teknik danışmanlık, bitkisel materyalin üretimi ve temin hizmet veren Karaoğlu Peyzaj , başarılarıyla TOBB öncülüğünde ve TEPAV işbirliği ile gerçekleştirilen “ Türkiye Fast Growing” yarışmasında Türkiye’nin 2008-2010 yılları arasında en hızlı büyüyen ilk 25 şirket arasında.

Kendi sektöründe büyük bir pazar payına sahip olan Karaoğlu Peyzaj, 24 yıllık deneyimiyle yurt içinde ve yurt dışında birçok proje ve başarıya imza atmaya devam ediyor. Dünya çapındaki yenilikleri takip eden ve sürekli gelişen Karaoğlu Peyzaj gün geçtikte adından daha fazla söz ettiriyor. Alanlarında uzman dinamik ve yaratıcı teknik kadrosuyla kısa zamanda düşük maliyet ve optimum güvenlik kriterleriyle hareket ediyor.

Günümüzde teknoloji ve yoğun yapılaşmanın yanı sıra çevre kirliliği, küresel ısınma, yoğun sanayileşme ve yoğun inşaat faaliyetlerinden ötürü ekolojik dengelerin bozulmaya yüz tutması, doğal yaşam alanlarını koruma, yeniden kazanma, yapılandırma ve onarma ihtiyacını zorunlu kılmıştır. Bozulan kırsal ve doğa alanları Karaoğlu Peyzaj tarafından doğa onarım yöntemleri ile onarılarak insanın en kıymetli hazinesi olan doğayı “KAYBEDİLENİ YENİDEN KAZANMA”yı amaç haline getirerek onarmak Karaoğlu Peyzaj’ın en büyük hedefi ve gayesi olmuştur.

Emaar Square, Zorlu Center, Next Level, Kanyon ,Park Oran, Yeşilyaka Projesi, Ankara Taurus Avm, Ankara Tepe Prime, İncek Loft, Piri Reis Üniversitesi, Folkart ÇeşmeBlu, Folkart Life Bornova, Gebze-Orhangazi Otoyol, Yavuz Sultan Selim Köprüsü gibi birçok projenin peyzaj uygulamasını da yapan Karaoğlu Peyzaj, 2013-2014 European Bussines Awards (Avrupa Ödülleri) kapsamında önce ulusal şampiyonlar arasına girmiş, sonrasında ise “BP Target Neautral Growth Strategy” (Yılın Büyüme Stratejisi) kategorisinde Ruba D’Honneurödülüne layık görülmüştür.

Peyzaj mimarlığı, bitkisel peyzaj, yapısal peyzaj, peyzaj onarımı, bahçe bakımı, hydroseeding gibi peyzaj uygulamalarıyla çok yönlü çözümler sunan Karaoğlu Peyzaj, ortaya koyduğu başarılı çalışmalarla dikkatleri üzerine çekiyor.

Karaoğlu Peyzaj, daima teknolojik yenilikleri yakından takip ederek, müşterilerine peyzaj konusunda en iyi hizmeti verebilmek, en uygun fiyatlandırmayla en yüksek kalite standartlarında hareket edebilme hedefi içerisinde. İnsan hayatını huzur içerisinde sürdürebileceği yaşam alanları tasarlarken estetik anlayışı ile doğayı yeniden onarmaya ve kaybedileni geri kazanmaya da fırsat tanıyor.