EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Şehr-i Bağcılar'da ön talepler alınıyor

İstanbul’un en büyük ve karma ilçesi Bağcılar’da konumlandırılan Şehr-i Bağcılar projesinde ön talepler alınmaya devam ediyor.

Kentsel dönüşüm çalışmalarının en hızlı sonuç verdiği ilçelerden bir tanesi olan Bağcılar’da Bağcılar Belediyesi ve Başak A.Ş ortaklığında hayata geçirilen Şehr-i Bağcılar’da 2+1 formatındaki daireler 353 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

1201 adet konut bulunan projede 22 tane de ticari ünite yer alıyor. Karma konseptte hayata geçirilen projede 94-114 metrekare aralığında tasarlanmış 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor.

Projede yer alan 2+1 tipindeki dairelerde fiyatlar 353 bin TL’den başlangıç gösterirken 3+1 tipinde tasarlanmış dairelerde tasarlanmış fiyatlar ise 367 bin TL ile 500 bin TL aralığında değişiklik gösteriyor.

Konut satın almak isteyenlere kolaylıklar sağlanan Şehr-i Bağcılar’da yüzde 25 oranında peşinat ödeyenlere vade farksız 24 ay taksit imkanı, yüzde 30 peşinat ödeyenlere 0 faizle 30 ay vade hakkı tanınıyor.

İstanbul’da yürütülen kentsel dönüşüm çalışmalarının en güzel örneklerinden bir tanesi olan Şehr-i Bağcılar 21 blok şeklinde tasarlandı. Projede 1201 adet konut ve 22 ticari ünite bulunuyor. Şehr-i Bağcılar’da 2+1 ve 3+1 tipinde daire seçenekleri yer alıyor.

Zengin sosyal donatıları ve şehrin merkezindeki konumu ile dikkatleri üzerine çeken projede 20 bin metrekare büyüklüğe sahip yeşil alan bulunuyor. 1 dönümlük de spor tesisi bulunan projede birçok sosyal aktivite alanı ve yaşamı keyifli hale getirmeyi amaçlayan özellikler bulunuyor.

Projede anahtar teslimlerinin ise Ağustos 2020 tarihinde yapılması hedefleniyor. Fiyatların 353 bin TL’den başlangıç gösterdiği projede en yüksek bedelli konut ise 500 bin TL olarak satışa sunuldu. Ön taleplerin alınmaya devam ettiği projede otopark, sosyal tesis, yeşil alanlar, yürüyüş alanları, voleybol sahası, tenis kortu gibi zengin ve lüks sosyal donatılar yer alıyor.