EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Şehir ve bölgelere özel projelerin yer alacağı yeni eylem planı geliyor

İlk 100 günlük eylem planında süre doldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın şehirlere ve bölgelere özel projelerin yer alacağı yeni 100 günlük eylem plan açıklaması bekleniyor.

400 projeyi içeren ilk 100 günlük eylem planının süresi önceki gün doldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önümüzdeki günlerde içinde ağırlıklı olarak yerel seçimlere dönük projelerin ve ekonomik hedeflerin yer alacağı ikinci bir 100 günlük eylem planı açıklanması bekleniyor.

Yeni 100 günlük planda şehirlere ve bölgelere yönelik özel projeler yer alacak. Milliyet Gazetesi'nden Kıvanç El’in haberine göre; Erdoğan’ın İstanbul ve Ankara’daki proje ve çalışmalara öncelik verilmesini istediği ve ekonomideki önceliklere dair de hazırlık yaptırdığı belirtildi.

AÇIKLANAN ADIMLARA YÖNELİK ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

İlk 100 günlük eylem planında hedeflenen “Kanal İstanbul ihale ilanına çıkılması”, “Emlak Bankası’nın faaliyete başlaması” gibi adımlara yönelik çalışmalar hızla devam ediyor. Ayrıca ilk eylem planında 22 adet millet bahçeleri projelerinde de büyük bir ilerleme kaydedildi.

İlk 100 günlük eylem planı içerisinde Kanal İstanbul’a öncelik verilmişti. Bugüne kadar devam eden süreç içerisinde Kanal İstanbul’un ÇED ve etüt projelerinde sona gelindi.