EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sedef Rezidans projesi Bostancı’da yükseliyor

Çakıroğlu Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakasının merkezi lokasyonlarından Bostancı’da hayata kazandırılan Sedef Rezidans’ta 3+1’ler 2 milyon 700 bin TL’den başlıyor.

Çakıroğlu Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakasının merkezi lokasyonlarından Bostancı’da hayata kazandırılan Sedef Rezidans’ta 3+1’ler 2 milyon 700 bin TL’den başlıyor.

Gayrimenkul ve inşaat sektörünün köklü ve güvenilir isimlerinden Çakıroğlu Yapı kalitesi ve güvencesi ile sektöre kazandırılan Sedef Rezidans konut projesi İstanbul Anadolu Yakasının en çok tercih edilen merkezi lokasyonlarından Bostancı’da yükseliyor.

Lüks donatıları ve prestijli konumuyla dikkatleri üzerine toplamayı başaran Çakıroğlu Yapı Sedef Rezidans projesinde yer alan dairlerin tamamı 3+1 tipinde tasarlanmış dairelerden yer alıyor. Konutlarda hemen teslim avantajı sunulan Sedef Rezidans projesindeki dairelerin fiyatları ise 2 milyon 700 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Hem banka kredisi hem de peşin ödeme ile konut satın alınabilen proje Anadolu Yakasının en gelişmiş ilçesi Kadıköy’ün Bostancı lokasyonunda yaşama kazandırılıyor. 8 bin metrekare alan üzerinde yaşama kazandırılan projede 8 katlı tek blok olarak yükseliyor. Projede toplam 16 adet konuta yer veriliyor.

Butik konseptte yükselen Çakıroğlu Yapı Sedef Rezidans projesi Bostancı İDO (İstanbul Deniz Otobüsü) İskelesi’nin tam karşısında yer alıyor.

Eşsiz manzarası ile büyüleyen proje modern mimarisi ile de dikkat çekiyor.

2 adet panoramik asansörü bulunan Sedef Rezidans Bostancı projesinin sosyal olanakları arasında ise;

• Fitness salonu
• Peyzaj alanı
• Kapalı otopark
• Açık otopark
• Lobi ve bekleme alanı
• Güvenlik yer alıyor.