EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Seba Flats Cendere'de fiyatlar belli oldu

Seba İnşaat imzasıyla Cendere Vadisi'nde yükselen Seba Flats Cendere projesinde fiyatlar 770 bin TL'den başlıyor. Projede teslimlerin Aralık 2018'de başlaması planlanıyor

Ön talep toplama çalışmalarına geçtiğimiz yılın son aylarında başlanan Seba Flats Cendere'de satışlar başladı. Seba İnşaat'ın bölgedeki ikinci projesi olarak yükselen Seba Flats Cendere, 13 katlı iki bloktan meydana geliyor. Büyüklükleri 75 metrekare ile 270 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlara yer verilen Seba Flats Cendere projesinde toplam 202 konut bulunuyor.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan proje, 36 bin 845 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Sadabat Deresi kıyısında konumlandırılan projede metrekare birim fiyatları 11 bin TL'den başlıyor. Ödeme koşullarının henüz açıklanmadığı projede daire fiyatları ise 770 bin TL ile 2 milyon 750 bin TL arasında değişiyor.

TEM otoyoluna direk bağlantısı olan Seba Flats projesinin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, peyzaj alanları, güneşlenme terası ve yürüyüş parkuru yer alıyor. Daire satışlarının Haziran ayına kadar tamamlanacağı tahmin edilen projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.sebainsaat.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.