EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

SeaPearl Ataköy'ün otelini kimin işleteceği belli oldu

Kuzu Grup tarafından Ataköy'de konumlandırılan SeaPearl projesinin otel ve rezidans birimlerini dünyaca ünlü otel şirketi Jumeirah Group işletecek.

Kuzu Grup imzasıyla Ataköy sahilinde yükselen SeaPearl Ataköy projesinde yer alan 450 milyon dolar yatırım değerine sahip otel ve rezidans bölümünü kimin işleteceği belli oldu. Kuzu Grup, SeaPearl Ataköy projesi için Burj Al Arab'ı da işleten Dubai Holding'in üyesi Jumeirah Group ile anlaştığını duyurdu.

Dün gerçekleştirilen basın toplantısında konuyla ilgili bilgi veren Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, "Lüksü yeniden yorumlayan mimarisi ile dikkatleri üzerine çeken otel ve rezidans birimi için dünyaca ünlü Jumeirah Group'la yaptığımız anlaşma, projemizin yanı sıra bölgeye ve hatta İstanbul'a artı bir değer katacak" dedi. Ataköy'ün stratejik lokasyonu sebebiyle cezbedici bir özelliği olduğunu vurgulayan Özen Kuzu, "Söz konusu birimler, İstanbul'un tarihi merkezleri ile Atatürk Havaalanı'na yakın, denizle iç içe ve lüks detaylarla bezenmiş bir durumda bulunuyor" diye konuştu.

Dünyanın gözde şehri İstanbul'da çalışmaktan memnun olduklarını belirten Jumeirah Group CEO'su Stefan Leser ise “Portföyümüze eklemekten kıvanç duyduğumuz bu proje, grubumuzun uzun dönem stratejisi olan otel ve markalı rezidans işimizin genişletilmesi yolunda attığımız adımlardan bir tanesidir. Kuzu Grup'un nitelikli ve vizyoner projeler hayata geçirmesi, Jumeirah Group'un profili ile tamamen örtüşmektedir. Kuzu Grup'la başarılı ve uzun soluklu bir ortaklık planlıyoruz” dedi.