EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

SeaPearl Ataköy’ün ilk etabı Temmuz 2017’de teslim edilecek

Kuzu Grup tarafından 2 etap olarak hayata geçirilen SeaPearl Ataköy projesinin ilk etabı Temmuz 2017’de teslim edilecek.

İstanbul’un her geçen gün gelişen ve değerlenen bölgelerinden Ataköy’de Kuzu Grup tarafından 2 etap olarak hayata geçirilen SeaPearl Ataköy projesinde inşaat ve satış çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. 4 ay gibi kısa bir süre sonra sahiplerine teslim edilmesi planlanan ilk etapta, satışların da yaklaşık yüzde 50’si tamamladı.

SeaPearl Ataköy projesini ‘ihtişamın doğuşu’ olarak yorumlayan Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, “İstanbul’da yaşamakla İstanbul’u yaşamak arasındaki fark, bizim hikâyemizin başlangıç noktası oldu. Denizsiz yaşanamazdı İstanbul... Düşünceler hayallerle birleşti, İstanbul’un en nezih ve merkezi semtlerinden Ataköy’de, denize tam sıfır noktasında ihtişamlı bir yaşam projesi ortaya çıktı” diye konuştu.

Geçmişten geleceğe benzersiz dokunuşlarla duyguları taçlandıran ve araç girişi olmayan 33 bin metrekarelik bu proje, 1.200 metre uzunluğundaki sahil bandıyla bütünleşiyor. Zengin sosyal olanaklarıyla da dikkat çeken SeaPearl Ataköy’de her bloğun kullanımına özel 150 ila 200 metrekare arasında değişen fitness salonları, yoga salonları, dinlenme alanları ve bunların yanı sıra çocuk oyun alanları, deniz kenarında yürüyüş imkanı, tenis kortu, streetball sahası, yaya yolları, biyolojik gölet, seyir adası ve barok tarzı peyzaj alanı da bulunuyor.

Metrekare birim fiyatı 8 bin dolar

Proje içerisinde, aldığı ödüller ve hizmet kalitesiyle tüm dünyada tanınan Jumeirah’ın işletmesini üstlendiği 2019 yılında hizmet vermeye başlaması planlanan 202 oda ile 62 rezidanstan oluşan 5 yıldızlı otel, içinden sular geçen benzersiz bir lobi alanı ve mimari tasarımıyla dikkat çekiyor. Rezidans biriminde alanları 44 ila 298 metrekare arasında değişen 1+1’den 4,5+1’e kadar farklılık gösteren konutlar bulunuyor.

SeaPearl Ataköy’ün ilk etabı Temmuz 2017’de teslim edilecek. Proje kapsamındaki dairelerin metrekare birim fiyatı 8 bin dolardan başlıyor.