EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sea Pearl'ün örnek daireleri görücüye çıkıyor

Kuzu Grup tarafından Ataköy sahilinde yükselen Sea Pearl Ataköy'ün satışları tüm hızıyla sürüyor. Projenin örnek daireleri kısa süre içerisinde ziyarete açılacak.

"İhtişamı yaşayanların yeni adresi" sloganıyla İstanbul Avrupa yakasının en lüks semtlerinden Ataköy'de yükselen Sea Pearl Ataköy projesi yerli ve yabancı yatırımcıdan büyük ilgi görmeye devam ediyor. 127 bin 600 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılmış 8 residence kulesi ve 200 odalı bir otel binasından meydana gelen proje iki etaptan oluşuyor.

Teslimlerine Temmuz 2017'de başlanması beklenen Sea Pearl Ataköy projesinde toplam bin 401 daire ve 17 ticari ünite bulunuyor. Projenin ilk etabında en düşük daire fiyatı 841 bin dolardan başlıyor. Dairelerin metrekare birim fiyatlarının 9 bin 500 dolar ile 10 bin dolar arasıdna değiştiği projede alanları 88 metrekare ile 398 netrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 2,5+1, 3,5+1 ve 4,5+1 daire tiplerine yer veriliyor.

Yaklaşık 2 milyar 700 milyon dolar yatırım değeriyle hayata geçirilen Sea Pearl Ataköy projesinin örnek dairelerinin bu hafta içerisinde düzenlenecek olan basın toplantısının ardından yatırımcıların ziyaretine açılması bekleniyor. Zeminden zirveye, kapanmaz deniz manzarasına sahip olan Sea Pearl Ataköy projesinden daire sahibi olmak isteyenler Emlak Konut GYO'nun "Ülkemizin yarınlarına güveniyoruz" kampanyası kapsamında yüzde 20 peşinatla 120 aya kadar yüzde 0,70 oranında faizle kredi kullanılabiliyor.