EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sea Pearl Ataköy'de metrekare birim fiyatları 8 bin dolardan başlıyor

Kuzu Grup tarafından hayata geçirilen Sea Pearl Ataköy projesinde ‘120 ay 0.45 faiz’ fırsatı sunuluyor.

Kat Gayrimenkul'ün Ataköy'de bulunan 127 bin 600 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Sea Pearl Ataköy projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Kuzu Grup tarafından inşa edilen projede toplam bin 401 daireye yer veriliyor. Ultra lüks detaylarıyla dikkat çeken Sea Pearl Ataköy'de konutların yanı sıra 17 adet ticari birim, 202 oda ve 62 rezidansın bulunduğu bir otel de yer alıyor.

Toplam 4 blok halinde tasarlanan Sea Pearl Ataköy projesi Doğu ve Batı isimleri verilen iki etaptan meydana geliyor. Konutların metrekare birim fiyatlarının 8 bin dolardan başladığı projede büyüklükleri 89 metrekare ile 398 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 1,5+1, 2,5+1, 3,5+1 ve 4,5+1 tiplerinde konutlara yer veriliyor.

Sunduğu deniz manzarasıyla hem yabancı hem de yabancı yatırımcıdan büyük ilgi gören Sea Pearl Ataköy projesinden konut sahibi olmak isteyenlere sıfır faizle 60 ay ya da 0,45 faiz oranıyla 120 ay vade imkanı sunuluyor. Ulaşım arterlerine yakınlığıyla yatırımcısına trafiksiz bir yaşam vadeden Sea Pearl Ataköy; AVM'lere, eğlence merkezlerine, eğitim ve sağlık kurumlarına olan yakınlığıyla da dikkat çekiyor.