EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sea Pearl Ataköy'de fiyatlar 877 bin dolardan başlıyor

Kuzu Grup imzasıyla Ataköy'de denize sıfır bir konumda yükselen Sea Pearl Ataköy'de sınırlı sayıda konut sahiplerini bekliyor.

İstanbul'un en değerli yaşam alanlarından Ataköy'de 127 bin 600 metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Sea Pearl Ataköy projesinde toplam 1.401 bağımsız bölüme yer veriliyor. İki etaptan meydana gelen projenin ilk etabında 631 ünite bulunuyor. Büyüklükleri 89 metrekare ile 398 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1'den 5+1'e kadar farklı dairelerin yer aldığı Sea Peral Ataköy'de ilk etap teslimlerine Ağustos ayında başlanması planlanıyor.

İkinci etabında inşaat çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği Sea Pearl Ataköy projesinde dairelerin metrekare birim fiyatları 8 bin dolardan başlangıç gösteriyor. İkinci etap teslimlerine 2018'de başlanması planlanan projede daire fiyatları ise 877 bin dolardan başlangıç gösteriyor.

İstanbul'un denize sıfır tek premium projesi olan Sea Peral Ataköy'de konutların yanı sıra 5 yıldızlı otel, alışveriş alanları ve restoranlar yer alacak. Yerli ve yabancı yatırımcının İstanbul'daki gözde projeleri arasında yer alan Sea Pearl Ataköy'de aidatların metrekare birim fiyatları ise 3-4 TL bandında olacak.