EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sea Homes Çeşme'de teslimler yaklaştı

Alman şirketi Homes tarafından Çeşme'de Peşalimanı Koyu'nda konumlandırılan Sea Homes Çeşme projesinde teslimler Haziran sonunda başlayacak.

Türkiye pazarındaki yatırımlarına Paşalimanı Koyu’ndaki Sea Homes projesiyle başlayan Homes, 30 milyon euro yatırımla tamamladığı projesindeki daireleri Haziran ayında teslim ediyor. Çeşme’nin ekolojik projelerinden biri olan Sea Homes, toplam 36 üniteli 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 seçenekli rezidansları bünyesinde barındırıyor. Gürültüden ve eğlence yerlerinden uzak, ailelerin kendilerini rahat hissedebileceği bir yaşam tarzı sunan Sea Homes’ta fiyatlar ise 390 bin euro ile 690 bin euro arasında değişiyor. 35 metrekare ve 250 metrekare aralığında terasları ve bahçeli üniteleri mevcut olan Sea Homes’ta tüm üniteler deniz manzaralı ve tüm daire sahiplerinin kullanımına özel plaj ile ahşap iskele yer alıyor.

Proje başlangıcında şehircilik ve planlama ilkesini esas alarak bulundukları şehre ve lokasyona imar mevzuatı çerçevesinde yaklaşarak çevreye uyumlu ve duyarlı proje hedeflediklerini ve bu doğrultuda projeyi tamamladıklarını söyleyen Homes Yönetim Kurulu Başkanı Erkin Köksal, Sea Homes projelerinin de bu çerçevede hem mimari hem de peyzaj çalışmaları ile ön plana çıktığını aktardı. Sea Homes Paşalimanı’nın Çeşme’nin en kaliteli ve en donanımlı projesi olduğunu vurgulayan Köksal, her bir ünitelerinin anahtar teslim olarak dizayn edildiğini; Miele, Samsung, Gaggenau, Scavolini ve Gervasoni gibi dünyaca tanınmış ve kaliteleri ispatlanmış markaların ürünlerini kullandıklarını aktardı.