EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Scycity ulusal finans kuruluşlarının tercihi olmaya devam ediyor

Türk bankacılık sektörünün başarılı kurumları arasında yer alan Türkiye Finans Katılım Bankası, Bölge Müdürlüğü’nü Denizli’nin ilk ve tek ofis projesi SKYCITY’ye taşıdı.

Faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde sadece Türkiye’de değil dünyada öncü rol üstlenen Global Yatırım Holding'in gayrimenkul kolundaki iştiraki Pera GYO'nun Denizli'de hayata geçirdiği SKYCITY, ulusal finans kuruluşlarından yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Türk bankacılık sektörünün başarılı kurumları arasında yer alan Türkiye Finans Katılım Bankası’nın da tercihi SKYCITY oldu. Türkiye Finans Katılım Bankası Bölge Müdürlüğü Denizli’nin ilk ve tek yüksek katlı “yeni nesil” ofis projesi SKYCITY’e taşındı. Öte yandan SKYCITY’de, kiralama görüşmeleri yoğun şekilde sürüyor.

2016 yılında International Property Awards’ta “Yüksek Katlı Gayrimenkul Geliştirme ve Ofis Mimari” kategorilerinde 2 ayrı ödüle layık görülen SKYCITY, Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlayan Denizlili iş insanlarına, modern ofisleri, alışveriş merkezi, cafe, restoran, açık/kapalı otopark ve sosyal alanlarıyla yeni bir iş ortamı sunuyor.

SKYCITY ile iş yaşamı yeniden tanımlanıyor

Uluslararası standartlarını YKS profesyonel ofis yönetimiyle daha üst seviyeye taşıyan SKYCITY, Denizli’de iş yaşamını yeniden tanımlıyor. Profesyonel hizmetleri ve sosyal alanları ile iş insanlarının tüm ihtiyaçlarına yanıt veren SKYCITY’de yoğun iş temposunda spor yapma fırsatı bulamayanlar için spor salonu, özel toplantı odaları, video konferans, eğitim odası, servis odası, arşiv, copy center, showroom, ilk yardım ve concierge gibi birçok hizmet yer alıyor.

Denizli’nin merkezinde konforlu ulaşım imkanı

Merkezi lokasyonu ile ulaşımda da avantaj sağlayan SKYCITY; şehrin merkezinde Ankara, İzmir ve Antalya yollarının kesiştiği noktada yer alıyor. Otogara komşu, hızlı tren durağının ise hemen yanı başında konumlanan SKYCITY, Doktorlar Caddesi ve hastaneye 10 dakika, adliyeye 15 dakika, Çardak Havalimanı'na 45 dakika mesafede bulunuyor.