EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Satya Yayalar Pendik’te Ramazan coşkusu: “Ödemeler 2019’a ertelendi”

Satya Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakasının gelişen lokasyonu Pendik’te konumlandırılan Satya Yayalar Pendik projesinde Ramazan ayına özel bir kampanya başlatıldı.

İstanbul Anadolu Yakasının en hızlı gelişen ve değerlenen lokasyonlarından Pendik’te yaşama kazandırılan Satya Yapı imzalı Satya Yayalar Pendik projesinde geliştirilen Ramazan ayına özel kampanya kapsamında ödemeler 2019 yılına ertelendi. Ayrıca projeden daire satın almak isteyenler yüzde 0,98 faiz oranından ayda 2 bin 650 TL taksit ödeyerek konut sahibi olabiliyorlar.

Ramazan ayına özel bir kampanyaya imza atılan Satya Yayalar Pendik projesinde Ramazan ilk ödemeler 2019 yılına öteleniyor. Ek olarak ayda 2 bin 650 TL taksitle ve sadece yüzde 0,98 vade oranı ile konut satın alma imkanı sunuluyor.

Geliştirilen kampanya ile 50 bin TL peşinat veriliyor. Geri kalan bedel düşük faizle ayda 2 bin 650’den başlayan taksitlerle ödeniyor. İlk ödeme tarihi de 2019 olarak belirleniyor. Satya Yayalar Pendik projesinde alıcının şartlarına uygun ödeme planları da geliştirilebiliyor.

Her biri 11 katlı olmak üzere toplam 4 blok şeklinde tasarlanan Satya Yayalar Pendik projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanan daire seçeneklerine yer veriliyor. Merkezi konumu ile de dikkat çeken proje TEM ve E-5 Karayollarına yakın konumda yer alıyor.

Yeni metro hattına çok yakın mesafede konumlanan yüzde 70’i sadece yeşil alanlar için ayrılmış olan lüks ve konforlu yaşam alanları vaat eden projenin sosyal olanakları ise şu şekilde sıralanıyor:

• Yüzme havuzu
• Fitness salonu
• Sauna
• Güvenlik
• Otopark
• Yeşil alan
• Çocuk oyun alanları
• Yürüyüş alanları yer alıyor.