EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sar Life Residence'ın teslimlerine Aralık 2016'da başlanacak

Topdemir İnşaat imzasıyla Esenyurt'ta Eseyurt Devlet Hastanesi'nin karşısında yükselen Sar Life Residence projesinde daire fiyatları 260 bin TL'den başlıyor.

Avrupa yakasının gelişmeye devam eden bölgelerinden Esenyurt'ta yükselen Sar Life Residence projesinde alanları 100 metrekare ile 110 metrekare arasında değişen 2+1 tipinde toplam 75 daire yer alıyor. Esenyurt'un tam göbeğinde 2 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Sar Life Residence'ın teslimlerine Aralık 2016'da başlanması bekleniyor.

Banka kredisiyle daire sahibi olunabilen Sar Life Residence'ta fiyatlar 260 bin TL ile 280 bin TL arasında değişiyor. Alanları 80 metrekare ile 850 metrekare arasında değişen 12 ticari ünitenin de yer aldığı projenin sosyal donatıları arasında ise çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark ve sauna bulunuyor.

Lokasyonu dolayısıyla bölgenin gözde projeleri arasında yer alan Sar Life Residence projesi E-5 karayoluna 2 dakika, TEM bağlantı yoluna ise sadece 1 dakika mesafede yer alıyor. Toplu taşıma araçları ve AVM'lere de oldukça yakın konumda inşa edilen proje Esenyurt Devlet Hastanesi'nin hemen yanında yükseliyor.