EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sancaktepe'de hayata geçecek Sur Yapı projesi eylülde satışta!

Türk konut sektörünün lider firmalarından Sur Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de sektöre kazandırılacak projenin eylülde satışa sunulması bekleniyor.

Sur Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası'nın en kısa sürede dönüş sağlayan ilçelerinden Sancaktepe'de hayata geçirilecek proje için eylül bekleniyor. Sur Yapı'nın Sancaktepe projesinin eylül ayı içerisinde satışa sunulması planlanıyor.

Türk gayrimenkulünün lider isimlerinden Sur Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakasının son dönemlerdeki en popüler ilçelerinden Sancaktepe’de sektöre kazandıracağı projesi için hazırlıklar başladı. Sur Yapı Sancaktepe projesini eylülde satışa çıkarmaya hazırlanıyor.

Sur Yapı'nın yeni projesi için geri sayım başladı

Sur Yapı İstanbul Sancaktepe’deki projesini görücüye çıkarmak için geri sayıma başladı bile! Sur Yapı’nın Sancaktepe projesi Reysaş GYO’nun arsası üzerinde inşa edilecek. Sur Yapı tarafından bölgede hayata kazandırılan bir diğer proje Muhit Sancaktepe de Reysaş arsası üzerinde yaşama kazandırılıyor.

Reysaş GYO KAP açıklaması

Reysaş GYO tarafından KAP’a yapılan açıklama şöyle;

“Şirketimiz ile Sur Yapı Endüstri San.ve Tic.A.Ş. arasında imzalanan Gayrimenkul Satış Vaadi Sözleşmesi'ne istinaden; İstanbul Sancaktepe 6650 Ada 17 Parsel üzerinde yer alacak yeni konut projesi "Muhit"in satış süreci devam etmektedir.

Sancaktepe 1975 Parsel üzerindeki projenin de 2018 yılının Eylül ayında satışa çıkması planlanmaktadır.”


Sonraki Haber
Konutta fırsat dönemi!