EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Samut Comfort City'de öğretmenlere özel yüzde 30 indirim fırsatı

Samut A.Ş. imzasıyla Antalya Kepez'de inşa edilen Samut Comfort City projesinde Öğretmenler Günü'ne özel yüzde 30 indirim kampanyası başladı.

Antalya Kepez'de bulunan Suphi Türel Caddesi’nde 12 bin 800 metrekare arazi üzerinde yükselen Samut Comfort City projesinde 84 daireye yer veriliyor. Konutların yanı sıra ticari birimlerin de bulunduğu projede satışlar tüm hızıyla sürüyor. Projede Öğretmenler Günü dolayısıyla başlatılan kampanya kapsamında, öğretmenler projeden yüzde 30 indirimle daire sahibi olabiliyor. "Türkiye’nin geleceğini yetiştiren öğretmenlerimize, Antalya’nın gelecek vaad eden projesinde fırsat" sloganı ile duyurulan kampanyadan emekli öğretmenler de faydalanabilecek.

Samut A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Samut, Samut Comfort City projesinin içerisinde barındırdığı alışveriş merkezleri, cafe ve restaurantlar, sosyal yaşam alanları, spor ve yüzme alanlarıyla konut projesinden çok öte bir cazibe merkezi olacağını belirterek, konum olarak da projenin özel bir niteliğe sahip olduğunu söyledi. "Öğretmenlerimizin toplumumuzda çok özel bir yeri var" ifadelerini kullanan başarılı İşadamı, gerek kullanım gerekse yatırım açısından öğretmenlere özel yüzde 30 gibi önemli bir indirim jesti yaptıklarını dile getirdi. Kampanyanın geçerlilik tarihi hakkında da bilgi veren Hüseyin Samut, kampanyanın sadece 24 Kasım’a kadar değil bu tarihi takip eden bir zaman zarfında da devam edeceğini belirtti.

Toplamda 8 bloktan oluşan Samut Comfort City projesi Markantalya AVM’ye 3,5 kilometre, Deepo AVM ve sinemalarına 3.8 kilometre, Kaleiçi’ne 4 kilometre, havalimanına 5 kilometre, Expo2016’ya 10 kilometre uzaklıkta yer alıyor.