EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Saklı Vadi Konakları’nda nakit ödemede yüzde 15 indirim fırsatı

İstanbul Çekmeköy’de yükselen Saklı Vadi Konakları’nda 2 bin 700 TL’den başlayan fiyatlarla konut sahibi olunabiliyor. Peşin alımlarda ise yüzde 15 indirim yapılıyor.

Burçlar Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy’de hayata geçirilen Saklı Vadi Konakları’nda aylık 2 bin 700 TL’den başlayan ödeme seçenekleri sunuluyor. Peşin alımlarda ise konut fiyatında yüzde 15 indirim yapılıyor.

KONUT TESLİMLERİ ARALIK 2019’DA BAŞLAYACAK

Saklı Vadi Konakları, Çekmeköy’de 3 bin 250 metrekare üzerinde yaşama kazandırılıyor. Toplam 86 konut ile 8 ticari ünitenin yer aldığı Saklı Vadi Konakları; 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerinden meydana geliyor. Daire büyüklüklerinin 65 metrekare ile 124 metrekare arasında değiştiği Saklı Vadi Konakları’nda teslimlerin Aralık 2019’da yapılması planlanıyor.

7 FARKLI TİPTE KONUT TİPİ YER ALIYOR

Saklı Vadi Konakları, 2 blok üzerinde yükseliyor. Alışveriş mağazaları ile konut sakinlerinin ihtiyaçlarının karşılanabilmesinin hedeflendiği Saklı Vadi Konakları’nda toplam 7 farklı 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipi yer alıyor.

METRO DURAĞINA 5 DAKİKA YAKINLIKTA YÜKSELİYOR

Saklı Vadi Konakları, orman manzaralı konumuyla konut sakinlerine kuş sesleri içinde ferah bir ortam vadediyor. Metro durağının 5 dakika yakınlıkta yer aldığı Saklı Vadi Konakları İstinye Üniversitesi’nin ise yanı başında konumlanıyor.

SPOR VE SOSYAL YAŞAM ALANLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Saklı Vadi Konakları, sosyal yaşam alanlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Saklı Vadi Konakları’nda yer alacak olan konut sakinlerine kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, Türk hamamı, dinlenme locaları ve çocuk oyun alanları gibi birçok spor ve yaşam alanı sunuluyor. Projede 7/24 özel güvenlik hizmeti de sağlanıyor.