EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Saklı Bahçe'de teslimlere Temmuz 2019'da başlanacak

Ramsa Yapı'nın İzmir Bornova'da hayata geçirilen Saklı Bahçe projesinde satışlar devam ediyor. Projede fiyatlar 355 bin TL'den başlıyor.

İzmir'in en değerli yaşam alanlarından Bornova'da tek blok halinde geliştirilen Saklı Bahçe Bornova projesinde 76 adet daireye yer veriliyor. Alanları 85 metrekare ile 187 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer verilen Saklı Bahçe projesinde teslimlere Temmuz 2019'da başlanması planlanıyor.

Yüzde 30 peşinatla banka kredisi kullanarak konut sahibi olunabilen Saklı Bahçe İzmir projesinde 2+1 daireler 355 bin TL'den, 3+1 daireler 538 bin TL'den, 4+1 daireler ise 790 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Dileyenlere kişiye özel ödeme koşulalrının da sunulduğu Saklı Bahçe projesinde yatırımcısına yüksek standartlarda bir yaşam ve yüksek prim imkanı vadediyor.

Sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, yürüyüş alanları, cep sineması ve basketbol sahasının bulunduğu Saklı Bahçe Bornova; İzmir Otogar'a 5 dakika, Forum Bornova'ya 4 dakika, metroya 3 dakika ve havaalanına 25 dakikalık mesafede yükseliyor. Tamamlandığında en küçük dairenin minimum 1.500 TL'den kiraya verilebileceği tahmin edilen Saklı Bahçe projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.ramsa.com.tr adresinden ya da 0 232 374 44 19 numaralı telefondan erişilebiliyor.