EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Saklı Bahçe'de kişiye özel ödeme planları sunuluyor

Ramsa Yapı'nın İzmir Bornova'da hayata geçirdiği Saklı Bahçe projesinde satışlar devam ediyor. Projede fiyatlar 355 bin TL'den başlıyor.

İzmir'in en değerli yaşam alanlarından Bornova Gökdere'de tek blok halinde yükselen Saklı Bahçe projesinde satışlar devam ediyor. Toplam 76 dairenin bulunduğu projede alanları 85 metrekare ile 187 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Temmuz 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projenin bin metrekarelik kısmı yeşil alanlara ayrılıyor.

Yüzde 30 peşinatla kredi kullanarak konut sahibi olunabilen projede kişiye özel ödeme koşulları da sunuluyor. Tamamlandığında en küçük dairenin minimum bin 500 TL'den kiraya verileceği öngörülen Saklı Bahçe Bornova'da 2+1 daireler 355 bin TL'den, 3+1 daireler 538 bin TL'den, 4+1 daireler ise 790 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

İzmir Otogar'a 5 dakika, Forum Bornova'ya 4 dakika, metroya 3 dakika ve havaalanına 25 dakikalık mesafede konumlandırılan Saklı Bahçe İzmir projesinin sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, basketbol sahasu ve 7/24 güvenlik mevcut.