EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Şahsuvaroğlu Ambiyans’ta fiyatlar 500 bin TL’den başlıyor

İstanbul Tuzla’da yükselen Şahsuvaroğlu Ambiyans’ta fiyatlar 500 bin TL’den başlıyor. Teslimler ise Mayıs 2019’da yapılacak.

Şahsuvaroğlu Ambiyans projesi, Şahsuvaroğlu Grup tarafından İstanbul Anadolu Yakası Tuzla’da hayata geçiriliyor. Fiyatların 500 bin TL’den başladığı Şahsuvaroğlu Ambiyans’ta teslimlerin Mayıs 2019’da yapılması planlanıyor.

253 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

18 bin metrekare üzerinde yükselen Şahsuvaroğlu Ambiyans; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dubleks seçenekleri olmak üzere toplam 253 adet konut ve 42 adet ticari üniteden meydana geliyor. Şahsuvaroğlu Ambiyans’ta yer alan konutların büyüklükleri 68 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiyor.

ŞAHSUVAROĞLU AMBİYANS FİYAT LİSTESİ (KASIM 2018)

Şahsuvaroğlu Ambiyans’ta yer alan konutların fiyatları 500 bin TL’den başlıyor. Bu rakam, konutların büyüklüğü ve özelliğine göre 2 milyon 200 bin TL’ye kadar çıkabiliyor.

Kişiye özel uygun ödeme seçeneklerinin yer aldığı Şahsuvaroğlu Ambiyans’taki konutların yeni sahiplerine teslim tarihi Mayıs 2019 olarak planlandı.

METRO HATTINA YÜRÜME MESAFESİNDE

Şahsuvaroğlu Ambiyans projesi, 8 bloktan meydana geliyor. Metro hattına yürüme mesafesinde yükselen Şahsuvaroğlu Ambiyans; Tuzla Devlet Hastanesi ve E5 Otoyolu'na yakın mesafede, Yeni Tuzla Devlet Hastanesine 1 dakika, devlet ve özel üniversitelere 2 dakika, Tuzla Marina'ya 5 dakika, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 15 dakika yakınlıkta yer alıyor.

Şahsuvaroğlu Ambiyans’ta yer alacak olan konut sakinlerine yüzme havuzu, fitness salonu, çocuk oyun alanları gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.

Konut teslimlerinin Mayıs 2019’da yapılacağı Şahsuvaroğlu Ambiyans’ta sunulan olanaklar şöyle:

1- Açık yüzme havuzu

2- Fitness salonu

3- Çocuk oyun alanları

4- Yürüyüş alanları

5- Yeşil alan

6- Otopark

7- Güvenlik