Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Şahin Tepesi'nde teslimler Eylül ayında başlayacak

Aşiyankent İnşaat imzasıyla Adıyaman'da konumlandırılan Şahin Tepesi projesinde teslimler Eylül ayında başlayacak. Projede satışlar devam ediyor.

Adıyaman'da 15 bin 600 metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirilen Şahin Tepesi projesinde toplam 176 daireye yer veriliyor. 4 bloktan meydana gelen Şahin Tepesi Adıyaman'da 230 metrekare büyüklüğünde tasarlanmış 4+1 tipinde daireler bulunuyor. Eylül ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projeden banka kredisiyle konut sahibi olunabiliyor.

Tamamlandığında dairelerin minimum 2 bin 500 TL'den kiraya verilebileceği tahmin edilen Şahin Tepesi'nde konut fiyatları 430 bin TL ile 500 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Adıyaman ve Altınşehir'in merkezinde konumlanan proje AVM ve sağlık merkezlerine oldukça yakın bir konumda yükseliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken Şahin Tepesi projesinde arazinin 12 bin metrekaresi yeşil alanlara ayrılıyor. Her daireye bir araçlık park yeri düşen Şahin Tepesi projesinde 4 bin metrekare kapalı otoparkın dışında misafirlere özel otopark da mevcut.